| Interface | Ethernet |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-T |
| Number of Ports | 1 |
| Device Location | External |
| Wireless Frequency | 2.4 Hz up to 300 Mbps (IEEE 802.11b/g/n) |
| Encryption Algorithm | WPA-PSK <br/>WPA2-PSK |
| Certifications | CE, RoHS |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Power Consumption Operational | 3.2 W |
| External Color | White |
| Included Accessories | Quick Start Guide |
| Built-in Devices | LED Indicator<br/>Reset Button<br/>WPS Button |
| Depth (mm) | 60 mm |
| Height (mm) | 101 mm |
| Width (mm) | 36 mm |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.2 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.2 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.2 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
Mercusys MB235-4G AC1200 Wi-Fi 4G+ LTE Router, Build-In 300Mbps 4G LTE Modem, 300 Mbps at 2.4 GHz, 867 Mbps at 5 GHz, 4G+ Cat6 300/50 Mbps, 2x External Fixed Wi-Fi Antennas, 2x External Detachable LTE Antennas, 3x GLAN Ports, 1x G WAN/LAN
185,18 KM Original price was: 185,18 KM.157,40 KMCurrent price is: 157,40 KM. PDV
Mercusys ME60X AX1500 Wi-Fi Range Extender, 300 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz, 2×Fixed External Antennas, 1×G Port,Wall Plugged,1024 QAM,OFDMA,MERCUSYS APP,WPS/Reset Button,Range Extender/AP mode,Adaptive Path Selection,Beamforming,MU-MIMO
71,43 KM Original price was: 71,43 KM.60,71 KMCurrent price is: 60,71 KM. PDV
Mercusys ME10 300 Mbps Wi-Fi Range Extender, 300 Mbps on 2.4 GHz, 1 x 10/100Mbps RJ45 Port, RESET/WPS Button, Smart Signal Indicator, Access Point Mode, WPA-PSK/WPA2-PSK
SKU:
1196ME10
28,79 KM Original price was: 28,79 KM.24,46 KMCurrent price is: 24,46 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
15
People watching this product now!
