| Number of Ports | 5 5 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Gigabit Ethernet) |
| Switching Method | Store and Forward |
| Data Bit Rate | 1000 Mbps |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3 <br/>IEEE 802.3u <br/>IEEE 802.3x |
| Networking Features | Auto-Negotiation <br/>Jumbo Frames Support <br/>MDI/MDI-X switch |
| Device Location | External |
| Mounting Capability | Desktop/Wallmount |
| LAN | 5 (RJ-45) |
| Power Adapter | External<br/>Output: DC 5 V |
| Depth (mm) | 99 mm |
| Height (mm) | 25 mm |
| Width (mm) | 98 mm |
| External Color | Black |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 128 mm |
| Pack Width (mm) | 125 mm |
| Pack Height (mm) | 92 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.34 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.17 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Length (mm) | 535 mm |
| Box Width (mm) | 395 mm |
| Box Height (mm) | 305 mm |
| Box Weight Brutto (kg) | 13.4 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.07 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.07 kg |
| Packs in Box | 36 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 6957939001315 |
TP-Link VIGI C240(2.8mm) 4MP Full-Color Dome Network Camera, H.265+/H.265/H.264+/H.264, 1/3"" Progressive Scan CMOS, Color/0.005 Lux@F1.6, 0 Lux with IR/White Light, 25fps/30fps, PoE/12V DC, 2.8 mm Fixed Lens, IK10, IP67, IR Night Vision(Up to 30m)
163,39 KM Original price was: 163,39 KM.138,88 KMCurrent price is: 138,88 KM. PDV
AC1200 Dual-Band Wi-Fi Gigabit RouterSPEED: 300 Mbps at 2.4 GHz + 867 Mbps at 5 GHz SPEC: 4× Fixed External Antennas, 2× Gigabit LAN Ports, 1× Gigabit WAN PortFEATURE: Router/Access Point Mode, WPS/Reset Button, IPTV, IPv6, Beamforming, MU-MIMO,
56,80 KM Original price was: 56,80 KM.48,27 KMCurrent price is: 48,27 KM. PDV
Mercusys MS105GS 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5× Gigabit Ports, Desktop Steel Case, Wall Mounting, Plug and Play, Power Saving, Compact design, Green Ethernet technology, Silent
SKU:
1196MS105GS
26,30 KM Original price was: 26,30 KM.22,36 KMCurrent price is: 22,36 KM. PDV
2 na zalihi
2 na zalihi
18
People watching this product now!
