| Number of Ports | 8 x 10Base-T/100Base-T (Ethernet/Fast Ethernet) RJ-45</br>2 x (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) RJ-45 |
| MAC Address Table Size | 2K |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3af <br/>IEEE 802.3x <br/>IEEE 802.3at |
| Networking Features | Auto-Negotiation <br/>Jumbo Frames Support <br/>MDI/MDI-X switch <br/>Power over Ethernet (PoE) <br/>MAC address filtering <br/>8 Ports PoE+ |
| Vrsta | Vanjski |
| Postavljanje | Desktop |
| LAN | 10 (RJ-45) |
| Power over Ethernet/Power Adapter | Vanjski<br/> |
| Potrošnja | 130.49 W |
| Dubina (mm) | 171 mm |
| Visina (mm) | 27 mm |
| Širina (mm) | 98 mm |
| Boja | Crna |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | -10 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Dužina (mm) | 171 mm |
| Širina (mm) | 98 mm |
| Visina (mm) | 27 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.4 kg |
| Neto težina (kg) | 0.4 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.4 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 6957939003678 |
Mercusys MS108GS 8-Port Gigabit Desktop Switch, 8× Gigabit Ports, Desktop Steel Case, Wall Mounting, Plug and Play, Power Saving, Compact design, Green Ethernet technology, Silent
39,69 KM Original price was: 39,69 KM.33,73 KMCurrent price is: 33,73 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
Mercusys MS110CMP 10-Port 10/100Mbps Desktop Switch with 8-Port PoE+, 8 x 10/100 Mbps PoE+ Ports, 2 x Gigabit non-PoE Ports, 115 W PoE Power, Increases PoE transmission distance to 250m by Extend Mode, PoE Auto Recovery, Isolation mode, Metal casing
SKU:
1196MS110CMP
89,48 KM Original price was: 89,48 KM.76,05 KMCurrent price is: 76,05 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
17
People watching this product now!
