| Networking Type | USB Adapter |
| Wi-Fi Support | Yes |
| Local Area Network Architecture | Wi-Fi |
| Interface | USB 2.0/Wi-Fi |
| Requires Expansion Slot Standard | USB |
| Networking Form Factor | Plug-in-module |
| Data Link Protocol Supports | IEEE 802.11b/g/n |
| Data Bit Rate | 300 Mbps |
| Authentication Algorithm | WPA, WPA2, WPA2-EAP, WEP, WPA-PSK |
| Antenna | Internal |
| USB 2.0 | 1 (4-pin USB (type A)) |
| External Color | Black |
| Depth (mm) | 17.2 mm |
| Height (mm) | 8.5 mm |
| Width (mm) | 42.9 mm |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.05 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.05 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 6957939000349 |
Mercusys MS108GS 8-Port Gigabit Desktop Switch, 8× Gigabit Ports, Desktop Steel Case, Wall Mounting, Plug and Play, Power Saving, Compact design, Green Ethernet technology, Silent
39,69 KM Original price was: 39,69 KM.33,73 KMCurrent price is: 33,73 KM. PDV
Mercusys MW306R 300 Mbps Multi-Mode Wireless N Router, 3 × Fixed External Antennas, 3× 10/100 LAN Port, 1× 10/100 WAN Port, 4 in 1- Access Point/Router/Range extender/WISP Mode, WPS/Reset Button, Parental Controls, Guest Network
34,08 KM Original price was: 34,08 KM.28,97 KMCurrent price is: 28,97 KM. PDV
Mercusys MW300UM 300Mbps Wireless N Mini USB Adapter, Mini Size, Portable Design, USB 2.0, Internal Antenna, WPA2
SKU:
1196MW300UM
16,97 KM Original price was: 16,97 KM.14,41 KMCurrent price is: 14,41 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
18
People watching this product now!
