| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | OLED |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 26.7" |
| Raspored piksela | Pixel Pitch |
| Razmak piksela | 0.2292 mm |
| Podrška boje | 1.07B |
| Max. rezolucija | 2560×1440 |
| Osvježavanje | 360 Hz |
| Svjetlina | 1000 cd/m^2 |
| Dinamički kontrast | 1 500 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 0.03 ms |
| Površinska obrada | Anti-Reflection |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Značajke | LED Backlight, QHD, HDR, Low Blue Light, AMD FreeSync Premium Pro |
| Gamut | DCI-P3 99.3% |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type B)); 1 (USB 3.2 (type C)) |
| DisplayPort | 2 |
| EPREL | onclick="window.open('; return false;"> |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Max. ulazna struja | 2 A |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 27.6 W |
| Max. potrošnja energije | 130 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Kabeli | Strujni kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Sigurnosni utor |
| VESA | 100mm |
| Sukladnost | Plug and Play, VESA FDMI |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Max. radna visina | 5000 m |
| Dubina (mm) | 67.6 mm |
| Visina (mm) | 359 mm |
| Širina (mm) | 609.11 mm |
| Težina | 4.3 kg |
| Dubina (mm) | 243.69 mm |
| Visina (mm) | 406.2 mm |
| Širina (mm) | 609.11 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 9.97 kg |
| Neto težina (kg) | 6.3 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 9.97 kg |
| Težina kartona | 1.87 kg |
| Težina plastike | 1.8 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| Economic operator in EU / authorized representative | Dell Products |
| Postal address | Raheen Business Park, Limerick, Ireland |
| Electronic address | https://customer.support.dellproductcompliance.com/servicedesk/customer/portals |
IIYAMA Monitor LED T2252MSC-B2 21.5" IPS TOUCH Capacitive 1920 x 1080, 250 cd/m², 1000:1, 5ms, Touch points 10, Touch method stylus, finger, glove, Touch interface USB, HDMI x1, DisplayPort x1, Speakers 2 x 1W, Tilt, VESA
652,01 KM Original price was: 652,01 KM.554,21 KMCurrent price is: 554,21 KM. PDV
Monitor Alienware 34 Gaming AW3425DWM Curved, 3440x1440, WQHD, 180Hz, VA Antiglare, 21:9, 3000:1, 400 cd/m2, AMD FreeSync+ VESA, 4ms/2ms/1ms, 178/178, DP, 2xHDMI, 2xUSB-A, USB-B, Tilt, Pivot, Height Adjust, 3Y
1.087,71 KM Original price was: 1.087,71 KM.924,56 KMCurrent price is: 924,56 KM. PDV
Monitor Alienware AW2725DF 27", 2560×1440, QHD, 360Hz, Anti-reflective, 16:9, 1000:1, 400 cd/m2, AMD FreeSync Premium Pro, 0.1ms/0.03ms, 178/178, 2xDP, HDMI, USB-C, USB-B, 3xUSB-A, Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust, 3Y
SKU:
1196AW2725DF-56
2.021,37 KM Original price was: 2.021,37 KM.1.718,17 KMCurrent price is: 1.718,17 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
14
People watching this product now!
