| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 49" |
| Vidljiva dijagonala | 49" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2324 mm |
| Pixel Density | 109 ppi |
| Podrška boje | 1.07B |
| Max. rezolucija | 5120×1440 |
| Osvježavanje | 60 Hz |
| Svjetlina | 350 cd/m^2 |
| Kontrast | 2 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | 2 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 5 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Omjer slike | 32:9 |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Značajke | HDCP Ready, White-LED Backlight, UltraSharp, Curved Technology, Normal Response Time: 8 ms, ComfortView |
| Gamut | DCI-P3 98%, sRGB 98% |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu | 9 W |
| Izlazna snaga | 18 W |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 | 5 (USB 3.2 (type A)); 4 (USB 3.2 (type C)) |
| Audio Line-Out | 1 (3.5-mm minijack) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| EPREL | onclick="window.open('; return false;"> |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 45 W |
| Max. potrošnja energije | 290 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.3 W |
| Ugrađeni uređaji | USB Hub |
| Kabeli | USB kabel, HDMI kabel, DP kabel |
| Dodaci | Stalak, Brzi priručnik |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Sigurnosni utor |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | Energy Star, VESA FDMI, RoHS |
| Boja | Crna |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 10 % |
| Max. radna visina | 3048 m |
| Dubina (mm) | 112.09 mm |
| Visina (mm) | 365.95 mm |
| Širina (mm) | 1214.9 mm |
| Težina | 12.15 kg |
| Dubina (mm) | 269.14 mm |
| Visina (mm) | 400.57 mm |
| Širina (mm) | 1214.9 mm |
| Težina | 16.3 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 27.69 kg |
| Neto težina (kg) | 16.28 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 27.69 kg |
| Težina kartona | 8 kg |
| Težina plastike | 3.41 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
Monitor DELL UltraSharp U3425WE Curved 34", 3440x1440, WQHD, 120Hz, IPS Antiglare, 21:9, 2000:1, 300 cd/m2, 8ms/5ms, 178/178, DP, HDMI, 2xTHB4, 3xUSB-C, 5xUSB-A, Audio line out, RJ-45, 2x 5W Speakers, Tilt, Swivel, Height Adjust, 3Y
2.488,20 KM Original price was: 2.488,20 KM.2.114,97 KMCurrent price is: 2.114,97 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
Monitor DELL UltraSharp U4924DW 49" Curved, 5120×1440, Dual QHD, IPS Antiglare, 32:9, 2000:1, 350 cd/m2, 8ms/5ms, 178/178, DP, 2xHDMI, 2xUSB-C (DP), 4xUSB-C (1xDP/PD), 5xUSB 3.2, Audio line out, 2x 9W Speakers, Tilt, Swivel, Height Adjust, 3Y
SKU:
1196U4924DW-56
3.421,86 KM Original price was: 3.421,86 KM.2.908,58 KMCurrent price is: 2.908,58 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
13
People watching this product now!
