| Screen Protector Type | Safety Glass |
| Parent Products | iPhone 16 Pro Max |
| Compliant Devices | iPhone |
| Material | Tempered Glass |
| Boja | Clear |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Yes |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 0 month(s) |
| Validacija jamstva | Serial Number |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Tip pakiranja | Box |
| EAN kod | 5715685002748 |
