| Display Type | LCD |
| Display Technology | TFT Active Matrix |
| Diagonal Length | 65" |
| Dijagonala | 65" |
| Pitch Type | Dot Pitch |
| Pitch Width | 0.3747 mm |
| Maksimalna rezolucija | 3840×2160 |
| Maximum Video Refresh Rate @ Max. Resolution | 60 Hz |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Features | HDCP Ready<br/>Eco Mode<br/>UHD<br/>MiniLED |
| TV Tuner | Yes |
| TV Features | Teletext, Sleep Timer, EasyLink, P5 Perfect Engine |
| Digital Television Standard | DVB-T<br/>DVB-S<br/>DVB-S2<br/>DVB-T2<br/>DVB-C<br/>DVB-T2 HD |
| Speaker Form Factor | Integrated |
| Audio Output Mode | Stereo |
| Output Power per Channel | 10 W |
| Output Power | 20 W |
| LAN | Yes |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| HDMI | 3 (HDMI (Type A)) |
| USB | 2 (USB Type-A) |
| CI/PCMCIA | 1 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Smart TV Platform | Google TV |
| Voice Assistant Support | Amazon Alexa<br/>Google Assistant |
| Power Device Type | Power Supply |
| Power Device Location | Internal |
| Maximum Input Frequency | 60 Hz |
| Minimum Input Frequency | 50 Hz |
| Minimum Input Voltage | 220 V |
| Maximum Input Voltage | 240 V |
| Power Consumption Stand By/Sleep | 0.5 W |
| Mounting Capability | Desktop/Wallmount |
| Flat Display Mounting Interface | 300mm |
| Monitor Compliant Standards | VESA FDMI |
| External Color | Anthracite Grey |
| CPU Core Quantity | 4 |
| Depth (mm) | 85 mm |
| Height (mm) | 843 mm |
| Width (mm) | 1450 mm |
| Nominal Weight | 21 kg |
| Depth (mm) | 284 mm |
| Height (mm) | 862 mm |
| Width (mm) | 1450 mm |
| Weight | 21.3 kg |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
