| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Pack Length (mm) | 1 mm |
| Pack Width (mm) | 1 mm |
| Pack Height (mm) | 1 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| EAN Code | 8718863046784 |
6.222,84 KM Original price was: 6.222,84 KM.5.289,42 KMCurrent price is: 5.289,42 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Pack Length (mm) | 1 mm |
| Pack Width (mm) | 1 mm |
| Pack Height (mm) | 1 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| EAN Code | 8718863046784 |
No account yet?
Create an Account
Nema na stanju