| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2331 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 2560×1440 |
| Osvježavanje | 120 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 85 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 140 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 30 Hz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | Mega DCR |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 4 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H, Haze 25% |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | SmartImage, White-LED Backlight, Frameless Display, Flicker-free Technology, QHD, HDR10, EasyRead, LowBlue Mode, AMD Adaptive Sync Technology |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 22.97 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Energy Label | C |
| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2304648">2304648</a> |
| Kabeli | Strujni kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI |
| MTBF | 50000 h |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Max. radna visina | 3658 m |
| Dubina (mm) | 33 mm |
| Visina (mm) | 359 mm |
| Širina (mm) | 616 mm |
| Težina | 2.85 kg |
| Dubina (mm) | 200 mm |
| Visina (mm) | 454 mm |
| Širina (mm) | 616 mm |
| Težina | 3.22 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 690 mm |
| Širina (mm) | 480 mm |
| Visina (mm) | 124 mm |
| Bruto težina (kg) | 5.56 kg |
| Neto težina (kg) | 3.22 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 4 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 8721038004472 |
XO Torba/neseser CB07 Gray
14,04 KM Original price was: 14,04 KM.12,87 KMCurrent price is: 12,87 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
PHILIPS Monitor 27E2N2500 27", 2560×1440 (QHD), IPS, 120Hz, 4ms (GtG), Adaptive Sync, HDR10, 1xHDMI, 1xDP, Tilt
SKU:
119627E2N2500/00
356,35 KM Original price was: 356,35 KM.302,89 KMCurrent price is: 302,89 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
