| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | VA |
| Dijagonala | 34" |
| Vidljiva dijagonala | 34" |
| Raspored piksela | Pixel Pitch |
| Razmak piksela | 0.2317 mm |
| Pixel Density | 110 ppi |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 3440×1440 |
| Osvježavanje | 100 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 160 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 100 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 3 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | Mega DCR |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 4 ms |
| Display Surface | Matt Type |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Omjer slike | 21:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | SmartImage, White-LED Backlight, Flicker-free Technology, Curved Technology, UWQHD, Low Blue Light, EasyRead, AMD FreeSync Premium |
| Gamut | NTSC 99.5%, sRGB 121.3% |
| Format zvučnika | Integriran |
| Izlazna snaga po kanalu | 5 W |
| Izlazna snaga | 10 W |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB | 1 (USB Type-C) |
| USB 3.2 | 4 (USB 3.2 (type A)) |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 41.6 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Energy Label | F |
| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/380385">380385</a> |
| Kabeli | USB Type C – USB Type C Cable |
| Dodaci | Stalak, Brzi priručnik |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI |
| Boja | Crna |
| MTBF | 50000 h |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Max. radna visina | 3658 m |
| Dubina (mm) | 110 mm |
| Visina (mm) | 367 mm |
| Širina (mm) | 807 mm |
| Težina | 7.83 kg |
| Dubina (mm) | 257 mm |
| Visina (mm) | 495 mm |
| Širina (mm) | 807 mm |
| Težina | 10.05 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 980 mm |
| Širina (mm) | 500 mm |
| Visina (mm) | 224 mm |
| Bruto težina (kg) | 13.06 kg |
| Neto težina (kg) | 10.05 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 10 kg |
| Težina kartona | 0.5 kg |
| Težina plastike | 0.5 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 8721038003253 |
XO Torba/neseser CB07 Gray
14,04 KM Original price was: 14,04 KM.12,87 KMCurrent price is: 12,87 KM. PDV
Philips Monitor Evnia 34M2C6500/00 34'' QD-OLED, 21:9, 3440x1440 (UltraWide QHD), 175Hz, 0.03ms, 250 cd/m² (SDR), 1000 cd/m² (HDR), 1,000,000:1, 2x HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, 4x USB 3.2, Dark Slate Design, Adaptive-Sy
1.554,54 KM Original price was: 1.554,54 KM.1.321,36 KMCurrent price is: 1.321,36 KM. PDV
PHILIPS Monitor 346E2CUAE 34" Curved VA, 3440×1440 (UWQHD), 100Hz, 1ms (MPRT), 1500R, 300 cd/m2, 3000:1, Adaptive Sync, 1xHDMI 2.0, 1xDP 1.2, 1xUSB-C (DP Alt mode, PD 65W), PIP and PBP mode, Speakers, HAS
SKU:
1196346E2CUAE/00
776,49 KM Original price was: 776,49 KM.660,02 KMCurrent price is: 660,02 KM. PDV
2 na zalihi
2 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
18
People watching this product now!
