| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 180 mm |
| Pack Width (mm) | 612 mm |
| Pack Height (mm) | 410 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 4 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 4 kg |
| EAN Code | 0 |
216,30 KM Original price was: 216,30 KM.183,85 KMCurrent price is: 183,85 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 180 mm |
| Pack Width (mm) | 612 mm |
| Pack Height (mm) | 410 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 4 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 4 kg |
| EAN Code | 0 |
No account yet?
Create an Account
Nema na stanju