| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2232882">2232882</a> |
| Vrsta ekrana | QLED |
| Tehnologija | LCD |
| Dijagonala | 75" |
| Vidljiva dijagonala | 75" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.3747 mm |
| Max. rezolucija | 3840×2160 |
| Osvježavanje | 144 Hz |
| Omjer slike | 16:9 |
| Značajke | Crystal Clear Image<br/>HDCP Ready<br/>Off Timer<br/>Ultra HD<br/>Eco Mode<br/>AMD FreeSync Technology<br/>Dolby Vision<br/>VRR Technology<br/>HDMI CEC |
| TV Tuner | Da |
| TV Features | Teletext, EasyLink, Light Sensor, Micro Dimming Pro, Game Mode, Ambilight 3 sided, HLG (Hybrid Log Gamma), Dolby Vision, P5 Perfect Picture Engine, HDR10+, SimplyShare, AmbiSleep, ALLM |
| Analog Video Format | PAL<br/>SECAM |
| Digital Television Standard | DVB-T<br/>DVB-S<br/>DVB-S2<br/>DVB-T2<br/>DVB-C<br/>DVB-T2 HD<br/>HbbTV |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | 2.1 Channel Surround |
| Izlazna snaga | 50 W |
| Storage Type | Flash Memory |
| Kapacitet | 8 GB |
| LAN | Da |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 <br/>Dual Wi-Fi |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| HDMI | 4 (HDMI (Type A)) |
| USB | 2 (USB Type-A) |
| Satellite Connector | 1 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| TV-antenna | 1 |
| Audio Line-Out | 1 |
| CI/PCMCIA | 1 |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Operativni sustav | Titan OS |
| Voice Assistant Support | Amazon Alexa<br/>Google Home<br/>Apple HomeKit |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Potrošnja u mirovanju | 0.3 W |
| Energy Label | E |
| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2232882">2232882</a> |
| Kabeli | Power Cord |
| Dodaci | Remote Control, 2 AAA Batteries, Brzi priručnik, Table Top Stand, Sigurnosni list |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| VESA | 300mm |
| Sukladnost | VESA FDMI |
| Boja | Tamno siva |
| Dubina (mm) | 85 mm |
| Visina (mm) | 972 mm |
| Širina (mm) | 1670 mm |
| Težina | 29.48 kg |
| Dubina (mm) | 332 mm |
| Visina (mm) | 992 mm |
| Širina (mm) | 1670 mm |
| Težina | 30 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 1 mm |
| Širina (mm) | 1 mm |
| Visina (mm) | 1 mm |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 8718863046449 |
