| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Pack Length (mm) | 1 mm |
| Pack Width (mm) | 1 mm |
| Pack Height (mm) | 1 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| EAN Code | 8718863046043 |
Philips 55OLED910/12 4K OLED+ PLUS, Google TV, 4-SIDE AMBILIGHT, 144 Hz, Procesor P5 AI Perfect, 139 cm (55''), Bowers & Wilkins zvuk, Dolby Vision and Dolby Atmos
4.293,28 KM Original price was: 4.293,28 KM.3.649,29 KMCurrent price is: 3.649,29 KM. PDV
Philips TV QLED 55PUS8510/12, AMBILIGHT 4K QLED UHD TV, 139 cm (55''), Titan OS Pametna platforma, P5 Image processor, Dolby Atmos
1.087,71 KM Original price was: 1.087,71 KM.924,56 KMCurrent price is: 924,56 KM. PDV
Philips TV QLED 55PUS7810/12, 139 cm (55"), Pixel Precise Ultra HD, Titan OS smart platform, Dolby Atmos sound. HDR10+
SKU:
119655PUS7810/12
869,86 KM Original price was: 869,86 KM.739,38 KMCurrent price is: 739,38 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
20
People watching this product now!
