| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Dužina (mm) | 1 mm |
| Širina (mm) | 1 mm |
| Visina (mm) | 1 mm |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| EAN kod | 8718863046197 |
2.176,98 KM Original price was: 2.176,98 KM.1.850,44 KMCurrent price is: 1.850,44 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Dužina (mm) | 1 mm |
| Širina (mm) | 1 mm |
| Visina (mm) | 1 mm |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| EAN kod | 8718863046197 |
No account yet?
Create an Account
Nema na stanju