| Vrsta napajanja | Power over Ethernet |
| Napajanje | Vanjski |
| Input Voltage | AC 100-240 V |
| Input Frequency | 50/60 Hz |
| Ulazna struja | 0.6 A |
| Input Power Connectors Quantity | 1 |
| Priključci napajanja | IEC-320 C6 |
| Output Voltage | DC 48 V |
| Izlazna snaga | 24 W |
| Output Power Connectors Quantity | 1 |
| Output Power Connectors Type | RJ-45 |
| Dubina (mm) | 33 mm |
| Visina (mm) | 60 mm |
| Širina (mm) | 92 mm |
| Težina | 0.1585 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Warranty Term Notes | 24 months – for EU |
| Bruto težina (kg) | 0.35 kg |
| Neto težina (kg) | 0.282 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 17.58 kg |
| Količina u kutiji | 50 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810354023088 |
