| Type of Video Conference Solution | Web Camera |
| Sensor Resolution | 12 Mpixel |
| Maksimalna rezolucija | 3840×2160 |
| Maximum Frame Capture Rate | 30 fps |
| Interface | USB |
| Horizontal Viewing Angle | 180° |
| Web Cam Features | Fixed Focus<br/>Face Detection<br/>Focus Distance: 1.5 m |
| Supported Formats | M-JPEG<br/>H.264<br/>YUY2 |
| Microphone | 2 Elements |
| Microphone Features | 2D/3D Noise Reduction |
| Voice PickUp Range | 0-4m |
| USB | 1 (USB Type-C), 1 (4-pin USB (type A)) |
| External Color | Black |
| Included Accessories | Quick Start Guide <br/>Warranty Card <br/>Mount kit |
| Cable Included | USB Cable |
| Length (mm) | 43 mm |
| Height (mm) | 26 mm |
| Width (mm) | 144 mm |
| Nominal Weight | 0.209 kg |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 12 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Warranty Term Notes | Unless otherwise required by local law (see prestigio-solutions.com/warranty) |
| Pack Length (mm) | 154 mm |
| Pack Width (mm) | 130 mm |
| Pack Height (mm) | 42 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.502 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.209 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Length (mm) | 255 mm |
| Box Width (mm) | 170 mm |
| Box Height (mm) | 286 mm |
| Box Weight Brutto (kg) | 5.37 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.133 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.1 kg |
| Packs in Box | 10 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 8595248153585 |
| Economic operator in EU / authorized representative | ASBISC Enterprises PLC |
| Postal address | 1 Iapetou Street, Agios Athanasios, 4101, Limassol, Cyprus |
| Electronic address | info@asbis.com |
PHILIPS TAB6309/10 soundbar 2.1
652,01 KM Original price was: 652,01 KM.554,21 KMCurrent price is: 554,21 KM. PDV
TP-Link Archer BE400 BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Router, 688 Mbps at 2.4 GHz + 5764 Mbps at 5 GHz, 6xAntennas, 2.0 GHz Quad-Core CPU, 1x2.5 Gbps WAN port +1x2.5 Gbps LAN port + 3x1 Gbps LAN ports, 1xUSB 3.0 Port, WPA3, Access Point Mode
396,81 KM Original price was: 396,81 KM.337,29 KMCurrent price is: 337,29 KM. PDV
Prestigio Solutions Video Conferencing Panoramic VC Camera: 4K, 12MP, 2 mic, 4m (Range), Connection via USB Type-C
SKU:
1196PVCCU12M201
1.398,93 KM Original price was: 1.398,93 KM.1.189,09 KMCurrent price is: 1.189,09 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
15
People watching this product now!
