| Microphone Form Factor | Built-in |
| Microphone | 6 Element Array |
| Microphone Features | Omnidirectional<br/>2D/3D Noise Reduction |
| Voice PickUp Range | 5m (Radius) |
| Number of Speakers | 1 |
| Output Power | 5 W |
| Built-in Devices | LED Indicator |
| Status LED Indicators | Power<br/>Volume<br/>Button<br/>Battery Charge |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 + EDR |
| USB | 1 (USB Type-C), (Audio IN/OUT + Charge 5V/2A) |
| AUX In/Out | 1 (3.5-mm minijack) |
| External Color | Gray |
| Mounting Capability | Desktop |
| Included Accessories | Quick Start Guide <br/>Warranty Card <br/>USB Dongle |
| Cable Included | Audio Cable <br/>USB Type C Cable |
| Battery Current Capacity | 2200 mAh/7.4V |
| Battery Average Run Time | Voice communication with the maximum volume Time:<br/><li>Max 8hr |
| Wired Charging | 5V/2A |
| Wireless Chargering | 5W |
| Diameter | 36.5 mm |
| Height (mm) | 36.5 mm |
| Nominal Weight | 0.401 kg |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 12 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Warranty Term Notes | Unless otherwise required by local law (see prestigio-solutions.com/warranty) |
| Pack Length (mm) | 286 mm |
| Pack Width (mm) | 150 mm |
| Pack Height (mm) | 48.5 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.803 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.401 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Length (mm) | 315 mm |
| Box Width (mm) | 260 mm |
| Box Height (mm) | 176 mm |
| Box Weight Brutto (kg) | 4.42 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.292 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.1 kg |
| Packs in Box | 5 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 8595248153561 |
PHILIPS TAB6309/10 soundbar 2.1
652,01 KM Original price was: 652,01 KM.554,21 KMCurrent price is: 554,21 KM. PDV
TP-Link Archer BE400 BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Router, 688 Mbps at 2.4 GHz + 5764 Mbps at 5 GHz, 6xAntennas, 2.0 GHz Quad-Core CPU, 1x2.5 Gbps WAN port +1x2.5 Gbps LAN port + 3x1 Gbps LAN ports, 1xUSB 3.0 Port, WPA3, Access Point Mode
396,81 KM Original price was: 396,81 KM.337,29 KMCurrent price is: 337,29 KM. PDV
Prestigio Solutions Video Conferencing Speakerphone Alpha: 5W, 6 mic, 5m (Radius), Wireless charging, Connection via USB Type-C, AUX or BT4.2+EDR
SKU:
1196PVCSN0M601
558,64 KM Original price was: 558,64 KM.474,84 KMCurrent price is: 474,84 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
11
People watching this product now!
