| Accessory Name New | DualSense |
| Device Type | Gamepad |
| Vrsta | Vanjski |
| Tehnologija spajanja | Wireless |
| Ugrađeni uređaji | Mikrofon<br>Speaker<br>Motion Sensor<br>3.5-mm minijack |
| Sučelje | USB Type C |
| Značajke | Light Bar<br/>Immersive Haptic Feedback<br/>Dynamic Adaptive Triggers<br/>Create Button |
| Kompatibilni proizvodi | Sony PlayStation 5Sony Playstation 5 |
| Tehnologija baterije | Li-Ion |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.7 kg |
| Neto težina (kg) | 0.3 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.4 kg |
| Težina kartona | 0.2 kg |
| Težina plastike | 0.1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
Dell Pro 14 (PC14250), 14, Touch, FHD+, IPS, 300 nits, Intel Core Ultra 5 235U, 1 x 32 GB, DDR5, 5600 MT/s, 256 GB TLC SSD, FHD HDR + IR, 45 Wh, W11Pro, 3Yr
3.686,40 KM Original price was: 3.686,40 KM.3.133,44 KMCurrent price is: 3.133,44 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
PS5 Dualsense Wireless Controller v2
SKU:
11961000040185
171,17 KM Original price was: 171,17 KM.145,50 KMCurrent price is: 145,50 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
14
People watching this product now!
