| Vrsta | Personal Computer |
| Format | Desktop |
| Procesor | Intel Pentium Gold G6405 Processor |
| Frekvencija | 4.1 GHz |
| CPU količina jezgri | 2 |
| Broj threadova | 4 |
| Max. CPU Bus Clock Rate | 8 GT/s |
| CPU podnožje | Socket 1200 |
| CPU količina | 1 |
| CPU cache | 4 MB |
| Chipset | Intel H510 |
| Značajke | Supports 14 nm Processors |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Vrsta memorije | DDR4 SDRAM |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| Brzina memorije | 3200MHz(PC4-25600) |
| Kapacitet memorije | 8 GB |
| SSD | 240 GB |
| Format | Integriran |
| Model | Intel UHD Graphics 610 |
| VRAM tip | Shared Video Memory |
| Format | Integriran |
| Operativni sustav | no OS |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Plug-in modul |
| Napajanje | 1; |
| Max. Napajanja | 1 |
| Izlazna snaga | 500 W |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 360 mm |
| Širina (mm) | 120 mm |
| Visina (mm) | 450 mm |
| Bruto težina (kg) | 3 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
