| Network Device Type | Router |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN |
| External Connection Type | WAN (up to 100 Mbps)</b> |
| Wireless Networking | IEEE 802.11ac/a/b/g/n (5 GHz, up to 433 Mbps) |
| Encryption Algorithm | 128-bit WEP <br/>64-bit WEP <br/>WPA-PSK <br/>WPA2-PSK <br/>WPA <br/>WPA2 |
| LAN | Fast Ethernet/Ethernet (10Base-T/100Base-TX, up to 100 Mbps) |
| Protocols (OSI Model) | IPv4<br/>IPv6<br/>IPsec<br/>L2TP<br/>PPTP |
| Application Layer | UPnP |
| Firewall Functions and Protocols | SPI (Stateful Packet Inspection) <br/>DoS Attack Protection |
| Antenna | External |
| Device Location | External |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| LAN | 4 (RJ-45) |
| USB 2.0 | 1 (4-pin USB (type A)) |
| Power Device Location | Internal |
| Width (mm) | 230 mm |
| Height (mm) | 35 mm |
| Depth (mm) | 144 mm |
| Package Type | Box |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
TP-Link Archer BE400 BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Router, 688 Mbps at 2.4 GHz + 5764 Mbps at 5 GHz, 6xAntennas, 2.0 GHz Quad-Core CPU, 1x2.5 Gbps WAN port +1x2.5 Gbps LAN port + 3x1 Gbps LAN ports, 1xUSB 3.0 Port, WPA3, Access Point Mode
396,81 KM Original price was: 396,81 KM.337,29 KMCurrent price is: 337,29 KM. PDV
TP-Link Archer BE230 BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Router, 688 Mbps at 2.4 GHz + 2882 Mbps at 5 GHz,4× external Antennas, 2.0 GHz Quad-Core CPU, 1x2.5 Gbps WAN port + 1x2.5 Gbps LAN port + 3x1 Gbps LAN ports, 1xUSB 3.0 Port, MLO, 4096-QAM
256,76 KM Original price was: 256,76 KM.218,24 KMCurrent price is: 218,24 KM. PDV
Router TP-Link Archer C20 AC750 Dual Band Wireless Router, Mediatek, 433Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 802.11ac/a/b/g/n,1 x 10/100M WAN + 4 x 10/100M LAN, Wireless On/Off, 1 USB 2.0 port, 2 fixed antennas
SKU:
1196ARCHERC20
77,65 KM Original price was: 77,65 KM.66,00 KMCurrent price is: 66,00 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
11
People watching this product now!
