| Warranty Term (month) | 6 month(s) |
| Pack Length (mm) | 100 mm |
| Pack Width (mm) | 50 mm |
| Pack Height (mm) | 80 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.2 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.2 kg |
| EAN Code | 8806090706226 |
Samsung Wireless Charger for Galaxy Watch (USB-C)
77,81 KM Original price was: 77,81 KM.66,14 KMCurrent price is: 66,14 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
SAMSUNG Fast Wireless Charger Trio Black With travel Adapter
SKU:
1196EP-P6300TBEGEU
185,18 KM Original price was: 185,18 KM.157,40 KMCurrent price is: 157,40 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
11
People watching this product now!
