| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Pack Length (mm) | 100 mm |
| Pack Width (mm) | 80 mm |
| Pack Height (mm) | 100 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.04 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.04 kg |
| EAN Code | 8806097621034 |
Ubiquiti Quick-Mount Toolless Quick-Mounts for Ubiquiti CPE products
72,36 KM Original price was: 72,36 KM.61,51 KMCurrent price is: 61,51 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
Samsung Galaxy Buds3 FE Black
SKU:
1196SM-R420NZKAEUC
350,12 KM Original price was: 350,12 KM.297,60 KMCurrent price is: 297,60 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
14
People watching this product now!
