| Warranty Term (month) | 6 month(s) |
| Pack Length (mm) | 180 mm |
| Pack Width (mm) | 80 mm |
| Pack Height (mm) | 100 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.02 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.02 kg |
| EAN Code | 4897138060398 |
54,46 KM Original price was: 54,46 KM.46,30 KMCurrent price is: 46,30 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
| Warranty Term (month) | 6 month(s) |
| Pack Length (mm) | 180 mm |
| Pack Width (mm) | 80 mm |
| Pack Height (mm) | 100 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.02 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.02 kg |
| EAN Code | 4897138060398 |
No account yet?
Create an Account
Nema na stanju