| Warranty Term (month) | 6 month(s) |
| Pack Length (mm) | 100 mm |
| Pack Width (mm) | 50 mm |
| Pack Height (mm) | 80 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.02 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.02 kg |
| EAN Code | 8806097329671 |
34,23 KM Original price was: 34,23 KM.29,10 KMCurrent price is: 29,10 KM. PDV
5 na zalihi
5 na zalihi
| Warranty Term (month) | 6 month(s) |
| Pack Length (mm) | 100 mm |
| Pack Width (mm) | 50 mm |
| Pack Height (mm) | 80 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.02 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.02 kg |
| EAN Code | 8806097329671 |
No account yet?
Create an Account5 na zalihi