| Manufacturer Article | SM-X230NZSREUC |
| Series and Family | Galaxy Tab A11 Plus |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Pack Length (mm) | 180 mm |
| Pack Width (mm) | 800 mm |
| Pack Height (mm) | 100 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.5 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.5 kg |
| EAN Code | 880697855033 |
