| Case Type | Keyboard Case |
| Skraćeni opis | Book Cover |
| Kompatibilnost | Tablet PC |
| Boja | Crna |
| Kompatibilni proizvodi | Samsung Galaxy Tab S9/S9 FE/S10 FE/S10 Lit |
| Zaštita od vanjskih utjecaja | Protection from Scratches, Dust and Damages |
| Značajke | Ultra Slim Design<br/>Stand Cover<br/>Active Pen Holder |
| Keyboard Included | Da |
| Number of Keys | 65 |
| Značajke tipkovnice | Bluetooth |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 6 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 170 mm |
| Širina (mm) | 80 mm |
| Visina (mm) | 100 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.05 kg |
| Neto težina (kg) | 0.1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 8806095728940 |
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ Book Cover Keyboard - AI Key Black
558,64 KM Original price was: 558,64 KM.474,84 KMCurrent price is: 474,84 KM. PDV
SAMSUNG Galaxy Tab S11 Book Cover Keyboard Slim Black
303,44 KM Original price was: 303,44 KM.257,93 KMCurrent price is: 257,93 KM. PDV
Samsung Galaxy Tab S9/S9 FE/S10 FE/S10 Lite Book Cover Keyboard Slim – AI Key Black
SKU:
1196EF-DX720UBEGWW
303,44 KM Original price was: 303,44 KM.257,93 KMCurrent price is: 257,93 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
16
People watching this product now!
