| Artikl | SM-L300NZGAEUC |
| Proizvođač | SAMSUNG |
| Serija | Galaxy Watch 7 |
| Vrsta proizvoda | Smart Watch |
| Watch Case Form | Circle |
| Materijal kućišta | Aluminium |
| Watch Features | Pedometer <br/>Sleep Monitor <br/>Phone Calls <br/>Messages <br/>Multisport Mode <br/>Calories Control |
| Watch Height | 40 mm |
| Display Touchscreen | Capacitive <br/>Multi-touch |
| Display Features | Sapphire Glass |
| CPU Core Quantity | 5 |
| Internal Memory Size | 32 GB |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Battery Capacity | 425 mAh |
| External Color | Green |
| Sensors | Gyroscope <br/>Accelerometer <br/>Barometer <br/>Light Sensor <br/>Optical Heart Sensor |
| U pakiranju | Brzi priručnik<br/>Charger |
| Platform | Wear OS |
| Zaštita od vanjskih utjecaja | Water Resistance: 5 ATM |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.18 kg |
| Neto težina (kg) | 0.046 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.18 kg |
| Težina kartona | 0.14 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 8806095662305 |
