| Cable Functionality | USB-C Cable |
| Left Connector | USB Type C (Male) |
| Right Connector | USB Type C (Male) |
| Boja | Black |
| Cable Length | 1 m |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Yes |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 6 month(s) |
| Validacija jamstva | Serial Number |
| Bruto težina (kg) | 0.05 kg |
| Neto težina (kg) | 0.022 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.05 kg |
| Težina kartona | 0.028 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Tip pakiranja | Box |
| EAN kod | 8801643993566 |
