| Number of Ports | 8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) |
| Total Number of Ports | 8 |
| Switching Method | Store and Forward |
| MAC Address Table Size | 4K |
| Network/Transport Protocol | TCP/IP <br/>CSMA/CD |
| Data Transmission | Full Duplex |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3 <br/>IEEE 802.3ab <br/>IEEE 802.3u <br/>IEEE 802.3x |
| Networking Features | MDI/MDI-X switch <br/>Unmanaged |
| Device Location | External |
| Mounting Capability | Desktop/Wallmount |
| Certifications | FCC, CE |
| Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Quantity | 8 |
| Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Connector Type | RJ-45 |
| Power Device Location | External |
| Depth (mm) | 140 mm |
| Height (mm) | 87 mm |
| Width (mm) | 27.5 mm |
| Nominal Weight | 0.31 kg |
| External Color | White/Black |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 175 mm |
| Pack Width (mm) | 100 mm |
| Pack Height (mm) | 50 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.55 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Packs in Box | 20 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 6935364092313 |
TP-Link TL-SG1005LP 5-Port Gigabit Unmanaged Switch with 4-Port PoE+, 802.3af/at PoE+, PoE budget 40W, 802.1p/DSCP QoS for Traffic Prioritization, Intelligent Power Management, IGMP Snooping, durable metal casing, desktop mount
89,48 KM Original price was: 89,48 KM.76,05 KMCurrent price is: 76,05 KM. PDV
Switch TP-LINK TL-SG1016 (16 x 1000/100/10Mbps, Rackmount, Auto-Negotiation, MDI/MDI-X switch)
195,30 KM Original price was: 195,30 KM.166,00 KMCurrent price is: 166,00 KM. PDV
Switch TP-Link TL-SG1008D, 8-Port Gigabit RJ45 10/100/1000Mbps desktop switch, 16Gbps Switching Capacity, Fanless, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX
SKU:
1196TL-SG1008D
60,54 KM Original price was: 60,54 KM.51,46 KMCurrent price is: 51,46 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
19
People watching this product now!
