| Tip uređaja | NAS |
| Format | Tower |
| Vrsta | Vanjski |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator |
| Networked Storage Device Features | AES Encryption |
| Utor za proširenje | M.2<br/>PCIe 3.0 x2 |
| Procesor | AMD Ryzen V1500B |
| Frekvencija | 2.2 GHz |
| CPU količina | 1 |
| RAM | 8 GB DDR4 SODIMM |
| Maksimalni kapacitet | 32 GB |
| Količina utora | 2 |
| Provides Data Channel | SATA |
| Provides Internal Drive Bay Dimension | 2.5"/3.5" |
| Podržana količina uređaja | 15 |
| Supports RAID Level | JBOD <br/>Level 0 <br/>Level 1 <br/>Level 10 <br/>Level 5 <br/>Level 6 |
| Number of 3.5-inch Hot-Swap Drive Bays | 5 |
| Priključci | LAN: 2x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet2.5 Gigabit (RJ-45)<br/>USB 3.2 Gen 1: 2x (USB 3.2 (type A)) |
| Kol. ventilatora | 2 x 92mm |
| Postavljanje | Desktop |
| Boja | Crna |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Napajanje | Interni<br/>AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Dubina (mm) | 223 mm |
| Visina (mm) | 166 mm |
| Širina (mm) | 230 mm |
| Težina | 2.67 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 1 mm |
| Širina (mm) | 1 mm |
| Visina (mm) | 1 mm |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 1 |
Synology DiskStation DS124 1-Bay NAS, CPU 4-core 1.7 GHz, 1 GB DDR4, 1 x 1Gbe LAN, 2 x USB 3.2
527,52 KM Original price was: 527,52 KM.448,39 KMCurrent price is: 448,39 KM. PDV
Anker SOLIX PS100X Portable Solar Panel
465,27 KM Original price was: 465,27 KM.395,48 KMCurrent price is: 395,48 KM. PDV
Synology DiskStation DS1525+ Tower, 5-Bays 3.5'' SATA HDD/SSD, 2 x M.2 2280 NVMe SSD slot, CPU AMD Ryzen V1500B 4-core 2.2 GHz, 8 GB DDR4 ECC SODIMM, 2x RJ-45 2.5 GbE LAN Port; 2x USB 3.2; 1 xUSB Type-C expansion port; 2.67 kg; 3yr warranty
SKU:
1196DS1525PLUS
2.799,42 KM Original price was: 2.799,42 KM.2.379,51 KMCurrent price is: 2.379,51 KM. PDV
2 na zalihi
2 na zalihi
11
People watching this product now!
