| Storage System Type | NAS |
| Format | Desktop |
| Lokacija | Vanjsko |
| Ugrađeni uređaji | LED Indicator <br/>Power Button <br/>Reset Button <br/>Kensington |
| Expansion Slot | M.2 (x2) |
| Procesor | AMD Ryzen V1500B |
| Internal Clock Rate | 2.2 Gh |
| CPU količina | 1 |
| RAM | 4 GB DDR4 ECC SODIMM |
| Maximum Memory Capacity | 32 |
| Količina utora | 2 |
| Network/Transport Protocol | iSCSI <br/>SMB <br/>NFS <br/>FTP <br/>HTTP <br/>AFP <br/>HTTPS <br/>SNMP <br/>WebDAV <br/>Rsync <br/>LDAP |
| Podržana brzina | 2.5 Gbps |
| Status Indicator | Activity Status |
| Provides Data Channel | SATA |
| Provides Internal Drive Bay Dimension | 2.5"/3.5" |
| Supports Number of Devices | 4 |
| Supports RAID Level | JBOD <br/>Level 0 <br/>Level 1 <br/>Level 10 <br/>Level 5 <br/>Level 6 |
| Sučelje | USB 3.2 Gen 1: 2x (USB 3.2 (type A))<br/>LAN: 2x 2.5 Gigabit (RJ-45)<br/>USB: 1x (USB Type C) |
| Fans Quantity | 2 x 92mm |
| Postavljanje | Desktop |
| Boja | Black |
| Dodaci | Strujni adapter |
| Cable Included | 2 x Ethernet cables<br/>Power Cord |
| Standardi | FCC, CE, BSMI, VCCI, RCM, UKCA, EAC, CCC, KC, BIS |
| Strujni adapter | Vanjsko<br/>AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Izlazna snaga | 100 W |
| Potrošnja | 37.91 W |
| Max. radna temperatura okoline | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Dubina (mm) | 223 mm |
| Visina (mm) | 166 mm |
| Širina (mm) | 199 mm |
| Težina | 2.26 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 1 mm |
| Širina (mm) | 1 mm |
| Visina (mm) | 1 mm |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
Synology DS725+, Tower, 2-Bays 3.5'' SATA HDD/SSD, 2 x M.2 2280 NVMe SSD, CPU AMD Ryzen R1600 dual-core (4-thread), max. boost up to 3.1 GHz, 4 GB DDR4 ECC SODIMM, 1 x 2.5 GbE, 1 x 1GbE, 1 x USB 3.2, 1 x eSATA USB-C, 1.51 kg, 3y
1.787,96 KM Original price was: 1.787,96 KM.1.519,76 KMCurrent price is: 1.519,76 KM. PDV
Synology E10G22-T1-MINI 10GbE RJ-45 network upgrade module for compact Synology servers, 10/5/2.5/1 Gbps Multi-Gig support, PCIe 3.0 x2, for models DP340, DS1525+, DS923+, DS723+, RS422+, DS1522+
543,08 KM Original price was: 543,08 KM.461,61 KMCurrent price is: 461,61 KM. PDV
Synology DiskStation DS925+ Tower, 4-Bays 3.5'' SATA HDD/SSD, 2 x M.2 2280 NVMe SSD slot, CPU AMD Ryzen V1500B 4-core 2.2 GHz, 4 GB DDR4 ECC SODIMM, 2x RJ-45 2.5 GbE LAN Port; 2x USB 3.2; 1 xUSB Type-C expansion port; 2.26 kg; 3yr warranty
SKU:
1196DS925PLUS
2.254,79 KM Original price was: 2.254,79 KM.1.916,57 KMCurrent price is: 1.916,57 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
13
People watching this product now!
