| Vrsta | Interni |
| Format | 3.5" |
| Kapacitet | 12 TB |
| Podatkovni kanal | SATA III-600 |
| Cache | 512 MB |
| Sector Capacity | 512 B |
| Brzina okretaja | 7200 rpm |
| Interna brzina prijenosa | 281 Mbps |
| Vanjska brzina prijenosa | 6 Gbps |
| MTBF | 1200000 h |
| Max. napon | 12 V |
| Minimum Supply Voltage | 5 V |
| Max. potrošnja energije | 6.85 W |
| Min. potrošnja energije | 3.3 W |
| Max. radna temperatura | 60 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 5 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Max. neradna temperatura | 70 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Max. neradna vlažnost | 95 % |
| Min. neradna vlažnost | 5 % |
| Max. radna visina | 3048 m |
| Max. Altitude Storage | 12192 m |
| Tipična radna razina buke | 32 dB |
| Dubina (mm) | 147 mm |
| Visina (mm) | 26.11 mm |
| Širina (mm) | 101.85 mm |
| Težina | 0.72 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.68 kg |
| Neto težina (kg) | 0.68 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Težina kartona | 0.01 kg |
| Težina plastike | 0.01 kg |
| Količina u kutiji | 20 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4711174725588 |
