| Storage System Type | NAS |
| Form Factor | 2U Rack-mount |
| Device Location | Plug-in Module |
| Built-in Devices | Power Button <br/>Reset Button |
| Networked Storage Device Features | AES Encryption |
| Specific Expansion Slot | PCIe 3.0 x8 x 1 |
| CPU | AMD Ryzen V1500B |
| Internal Clock Rate | 2.2 GHz |
| CPU Installed Quantity | 1 |
| RAM | 4 GB DDR4 SDRAM SODIMM 260-pin |
| Maximum Memory Capacity | 32 GB |
| Memory Slot Total Quantity | 2 |
| Network/Transport Protocol | iSCSI <br/>L2TP <br/>PPTP <br/>SMB <br/>NFS <br/>FTP <br/>AFP <br/>Telnet <br/>SNMP <br/>WebDAV <br/>SSH |
| Data Link Protocol Supports | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Provides Data Channel | SATA |
| Provides Internal Drive Bay Dimension | 2.5"/3.5" |
| Supports RAID Level | JBOD <br/>Level 0 <br/>Level 1 <br/>Level 10 <br/>Level 5 <br/>Level 6 |
| Number of 3.5-inch Hot-Swap Drive Bays | 8 |
| Interface Provided | USB 3.2 Gen 1: 2x (USB 3.2 (type A))<br/>e-SATA: 1x<br/>LAN: 4x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet (RJ-45) |
| Fans Quantity | 2 x 80mm |
| Mounting Capability | Rackmount |
| Standard Rack Height | 2 U |
| External Color | Black |
| Included Accessories | Quick Start Guide |
| Cable Included | 2 x Power Cord |
| Certifications | FCC, CE, BSMI, EAC, CCC, KC, VCCI, RCM |
| Power Supply – redundant | Internal<br/>AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 35 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Maximum Operating Humidity | 95 % |
| Minimum Operating Humidity | 5 % |
| Depth (mm) | 306.6 mm |
| Height (mm) | 88 mm |
| Width (mm) | 482 mm |
| Nominal Weight | 6.9 kg |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 10 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 7 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 10 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 2 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 4711174723683 |
Anker, eufy NVR Security System S4 Max White 2TB, 4k Triple-Lens PTZ Camera
3.577,47 KM Original price was: 3.577,47 KM.3.040,85 KMCurrent price is: 3.040,85 KM. PDV
Synology NAS RS422+, rack, AMD Ryzen R1600, 2GB DDR4, 4-bay, USB, LAN 2x1GbE, 1U, 1 x Gen3 x2 network upgrade slot, 3-year hardware warranty.
2.955,03 KM Original price was: 2.955,03 KM.2.511,78 KMCurrent price is: 2.511,78 KM. PDV
Synology RackStation RS1221+; Rack 2U, 8-bay 3.5''/2.5" SATA HDD/SSD, AMD Ryzen V1500B 4-core 2.2GHz; 4GB DDR4 ECC SODDIM,2x Memory slots; 4x RJ-45 1GbE LAN Port; 2xUSB 3.2; eSATA port; PCI Gen2x8 slot (x4 link); 6.9 kg; 3yr wrnty
SKU:
1196RS1221PLUS
4.666,74 KM Original price was: 4.666,74 KM.3.966,73 KMCurrent price is: 3.966,73 KM. PDV
3 na zalihi
3 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
13
People watching this product now!
