| Model | TicNote |
| Device Type | AI Recorder |
| Format | Prijenosni |
| Ugrađeni uređaji | OLED Display <br/>3x Microphones |
| Boja | Siva |
| Max. Audio Bit Rate | 1536 Kbps |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Maksimalni kapacitet | 64 GB |
| Kompatibilni proizvodi | TicNote |
| Dodaci | Carrying Case <br/>Brzi priručnik |
| Kabeli | Charge Cable |
| Širina (mm) | 3 mm |
| Visina (mm) | 76 mm |
| Dubina (mm) | 43 mm |
| Težina | 29 g |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 164 mm |
| Širina (mm) | 129 mm |
| Visina (mm) | 19 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.18 kg |
| Neto težina (kg) | 0.029 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 281 mm |
| Širina kutije (mm) | 331 mm |
| Visina kutije (mm) | 350 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 13 kg |
| Težina kartona | 0.1 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 60 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 6940447105149 |
