| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Networking Form Factor | External |
| Data Link Protocol Supports | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Device Location | External |
| Network/Transport Protocol | NTP <br/>SNMPv1 <br/>SNMPv3 <br/>SSH <br/>SNMPv2 |
| Data Bit Rate | 867 Mbps |
| Wi-Fi Band Frequency | 5 GHz |
| Status Indicator | Activity Status |
| Encryption Algorithm | WPA <br/>WPA2 |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11ac |
| Networking Features | Radius Authenticated Device Access <br/>MAC address filtering <br/>Beamforming technology <br/>MU-MIMO <br/>Airtime Fairness |
| Antenna | Internal |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| LAN | 3 (RJ-45) |
| Power Consumption Operational | 11.5 W |
| External Color | White |
| Included Accessories | Quick Start Guide <br/>Mount kit <br/>PoE Adapter |
| Cable Included | Power Cord |
| Built-in Devices | Reset Button |
| Depth (mm) | 80 mm |
| Height (mm) | 224 mm |
| Width (mm) | 79 mm |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 70 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | -40 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.9 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.8 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
TP-Link Wireless N Ceiling/Wall Mount Access Point, 300Mbps at 2.4Ghz, 802.11b/g/n, 1 10/100Mbps LAN, Passive PoE Supported, Centralized Management, Captive Portal, AP Mode, Multi-SSID, Cluster mode, Rogue AP Detection, 2*4dbi Internal Anntenna
106,60 KM Original price was: 106,60 KM.90,60 KMCurrent price is: 90,60 KM. PDV
TP-Link EAP225 AC1350 Wireless MU-MIMO Gigabit Ceiling Mount Access Point,450Mbps at 2.4GHz + 867Mbps at 5GHz, 802.11a/b/g/n/ac, 1 G LAN, 802.3af PoE,Centralized Management,Band Steering,Load Balance,Rate Limit,Captive Portal,4 In.Ant.,Ceiling/Wall
241,20 KM Original price was: 241,20 KM.205,02 KMCurrent price is: 205,02 KM. PDV
TP-Liink EAP215-Bridge Kit 5GHz AC867 Long-range Indoor/Outdoor Access Point, up to 5 km range, 3× Gigabit RJ45 Port, 867 Mbps at 5 GHz,12V DC/24V Passive PoE, 2× Internal Antennas, Wireless Bridge,Mesh, MU-MIMO, Auto pairing, IP65, Omada app
SKU:
1196EAP215-BRIDGE-KIT
605,32 KM Original price was: 605,32 KM.514,52 KMCurrent price is: 514,52 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
11
People watching this product now!
