| Network Device Type | Router |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN |
| 4G | 4G: <br/>Modem Compliant Standards:<br/><li>EDGE<br/><li>GPRS<br/><li>GSM<br/><li>UMTS<br/><li>HSPA+<br/><li>DC-HSPA+<br/><li>FDD-LTE (800/900/1800/2100/2600MHz)<br/><li>TDD-LTE (2300/2600MHz)<br/><li>HSPA |
| WAN | up to 100 Mbps</b> |
| Wireless Networking | IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, up to 300 Mbps |
| Encryption Algorithm | 128-bit WEP <br/>64-bit WEP <br/>WPA-PSK <br/>WPA2-PSK <br/>WPA <br/>WPA2 |
| LAN | 3 x 10Base-T/100Base-TX up to 100 Mbps |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.3 <br/>IEEE 802.3u <br/>IEEE 802.11n Wi-Fi 4 |
| Protocols (OSI Model) | PPPoE<br/>L2TP<br/>PPTP<br/>QoS |
| Application Layer | DHCP |
| Firewall Functions and Protocols | DoS Attack Protection |
| Status LED Indicators | Link Status <br/>Internet |
| Dodaci | Power Adapter |
| Cable Included | LAN Cable |
| Power Device Location | External |
| Maximum Input Frequency | 60 Hz |
| Minimum Input Frequency | 50 Hz |
| Maximum Input Voltage | 240 V |
| Minimum Input Voltage | 100 V |
| Boja | Black |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Yes |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 month(s) |
| Validacija jamstva | Serial Number |
| Bruto težina (kg) | 0.85 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.5 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Tip pakiranja | Box |
| EAN kod | 6935364092764 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
XO Torba/neseser CB07 Gray
14,04 KM Original price was: 14,04 KM.12,87 KMCurrent price is: 12,87 KM. PDV
Tp-Link AV600 Powerline Adapter with AC Pass Through Starter Kit, 600Mbps Powerline Data rate, 1 Fast Ethernet port, HomePlug AV standard, Protoc.: IEEE802.3, IEEE802.3u, Range up to 300m, Green Powerline, Plug and Play, Twin Pack
155,46 KM Original price was: 155,46 KM.132,14 KMCurrent price is: 132,14 KM. PDV
TP-LINK 300Mbps Wireless N 4G LTE Router with 4G LTE modem, LTE-FDD/LTE-TDD/DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS/EDGE/GPRS/GSM, 3×10/100Mbps LAN ports, 1×10/100Mbps LAN/WAN port, 300Mbps / 2.4GHz, 802.11b/g/n, 2 Internal, 2 Fixed External WiFi Antennas
SKU:
1196TL-MR6400
210,07 KM Original price was: 210,07 KM.178,57 KMCurrent price is: 178,57 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
