| Networking Type | Network Adapter |
| Local Area Network Architecture | Bluetooth <br/>Wi-Fi |
| Interface | PCI Express |
| Networking Form Factor | Plug-in-card |
| Data Bit Rate | 1201 Mbps |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Line Modulation Type | 16QAM, 64QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM, 256QAM, 1024QAM |
| Encryption Algorithm | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA, WPA2, WPA3 |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, Bluetooth 5.2 |
| Networking Features | Dual Band |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| Requires Operating System | Microsoft Windows 10 64-bit version, Microsoft Windows 11 64-Bit |
| External Color | Black/Silver |
| Included Accessories | Low Profile Bracket<br/>Quick Start Guide |
| Depth (mm) | 120.8 mm |
| Height (mm) | 20.9 mm |
| Width (mm) | 78.5 mm |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.2 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.2 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.2 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
TP-Link Archer BE400 BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Router, 688 Mbps at 2.4 GHz + 5764 Mbps at 5 GHz, 6xAntennas, 2.0 GHz Quad-Core CPU, 1x2.5 Gbps WAN port +1x2.5 Gbps LAN port + 3x1 Gbps LAN ports, 1xUSB 3.0 Port, WPA3, Access Point Mode
396,81 KM Original price was: 396,81 KM.337,29 KMCurrent price is: 337,29 KM. PDV
TP-Link Archer BE230 BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Router, 688 Mbps at 2.4 GHz + 2882 Mbps at 5 GHz,4× external Antennas, 2.0 GHz Quad-Core CPU, 1x2.5 Gbps WAN port + 1x2.5 Gbps LAN port + 3x1 Gbps LAN ports, 1xUSB 3.0 Port, MLO, 4096-QAM
256,76 KM Original price was: 256,76 KM.218,24 KMCurrent price is: 218,24 KM. PDV
TP-Link Archer TX20E AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Bluetooth 5.2 PCI Express Adapter, 1201 Mbps at 5 GHz + 574 Mbps at 2.4 GHz, 2× High Gain External Antennas, MU-MIMO, OFDMA, WPA3, Bluetooth 5.2
SKU:
1196ARCHER-TX20E
78,59 KM Original price was: 78,59 KM.66,80 KMCurrent price is: 66,80 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
