| Abbreviated Description | Passthrough Powerline KIT |
| Certifications | CE, RoHS |
| Status Indicator | Activity Status |
| Built-in Devices | Reset Button<br/>Pair Button |
| Forwarding Data Bit Rate | 1000 Mbps |
| LAN Management Protocol Supported | HomePlug AV2, HomePlug AV, IEEE 1901, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab |
| Local Area Network Architecture | Gigabit Ethernet |
| Security Features | AES (128-bit Advanced Encryption Standard) |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Width (mm) | 58 mm |
| Height (mm) | 95 mm |
| Depth (mm) | 42 mm |
| Cable Included | 2 x Ethernet cables |
| Included Accessories | Quick Start guide |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 71 mm |
| Pack Width (mm) | 126 mm |
| Pack Height (mm) | 42 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.43 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.431 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.72 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.721 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.721 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 6935364099176 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
Tp-Link AV600 Powerline Adapter with AC Pass Through Starter Kit, 600Mbps Powerline Data rate, 1 Fast Ethernet port, HomePlug AV standard, Protoc.: IEEE802.3, IEEE802.3u, Range up to 300m, Green Powerline, Plug and Play, Twin Pack
155,46 KM Original price was: 155,46 KM.132,14 KMCurrent price is: 132,14 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
TP-Link AV1000 Passthrough Powerline KIT, Broadcom, 1 Gigabit Ports, 1000Mbps Powerline, HomePlug AV2, Green Powerline, Plug and Play, Pair Button, New PLC Utility, Twin Pack
SKU:
1196TL-PA7017PKIT
178,95 KM Original price was: 178,95 KM.152,11 KMCurrent price is: 152,11 KM. PDV
8 na zalihi
8 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
20
People watching this product now!
