| Procesor | Atheros MIPS 74KC |
| Internal Clock Rate | 560 MHz |
| RAM | 64 MB DDR2 SDRAM |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX <br/>Wi-Fi |
| Lokacija | Vanjsko |
| Network/Transport Protocol | L2TP <br/>PPPoE <br/>PPTP <br/>HTTP <br/>IPv6 <br/>DHCP <br/>DDNS <br/>HTTPS <br/>SNMPv2c <br/>IGMP <br/>SSH |
| Brzina prijenosa | 150 Mbps |
| Frequency | 5 Gh |
| Status Indicator | Activity Status |
| Encryption Algorithm | 128-bit WEP <br/>152-bit WEP <br/>64-bit WEP <br/>TKIP <br/>WPA-PSK <br/>WPA2-PSK <br/>WPA <br/>WPA2 |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n |
| Networking Features | Firewall Protection <br/>DoS Attack Protection <br/>MAC address filtering <br/>WDS <br/>MAXtream TDMA Technology |
| Standardi | CE, FCC, RoHS |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| Operativni sustavi | Apple Mac OS <br/>Linux <br/>Microsoft Windows 2000 <br/>Microsoft Windows 98SE <br/>Microsoft Windows NT <br/>Microsoft Windows XP <br/>Novell Netware <br/>SCO Unix <br/>Microsoft Windows Vista <br/>Microsoft Windows 7 <br/>Microsoft Windows 8 <br/>Microsoft Windows 10 |
| PoE Adapter | Vanjsko<br/>AC 100-240 V, 50/60 Hz<br/>Output: DC 24 V |
| Boja | White |
| Dodaci | Strujni adapter <br/>User Guide <br/>Mount kit |
| Cable Included | Power Cord |
| Protection From Enviromental Effects | Protection From Water<br/>Dust proof |
| Protection Standarts | IP65 |
| Ugrađeni uređaji | LED Indicator<br/>Reset Button |
| Dubina (mm) | 255 mm |
| Visina (mm) | 207 mm |
| Širina (mm) | 305 mm |
| Max. radna temperatura okoline | 70 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | -40 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1.32 kg |
| Neto težina (kg) | 0.29 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.72 kg |
| Težina kartona | 1.72 kg |
| Težina plastike | 1.72 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 6935364089887 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
Access Point TP-Link Outdoor 5GHz 300Mbps High power Wireless Access Point, WISP Client Router, up to 27dBm, QCA, 2T2R, 5Ghz 802.11a/n, High Sensitivity, 13dBi directional antenna, Weather proof, Passive PoE, support TDMA and central control
169,61 KM Original price was: 169,61 KM.144,17 KMCurrent price is: 144,17 KM. PDV
AC1900 Whole Home Mesh Wi-Fi SystemSPEED: 600 Mbps at 2.4 GHz +1300 Mbps at 5 GHzSEPC: 3× Internal Antennas, 3× Gigabit Ports (WAN/LAN auto-sensing)FEATURE: Deco App, Router/AP Mode, IPv6, IPTV, Parental Controls, QoS, MU-MIMO, Beamforming, Alexa
434,15 KM Original price was: 434,15 KM.369,03 KMCurrent price is: 369,03 KM. PDV
TP-Link CPE605 5 GHz 150 Mbps 23 dBi Outdoor CPE, 1× 10/100 Mbps Shielded Ethernet Port, 150 Mbps at 5 GHz, 23 dBi, 30+ km, IP65 Weatherproof, Passive PoE, MAXtream TDMA, Centralized Management, Spectrum Analyzer, AP/Client/AP Router/AP Client Router/Repeater/Bridge mode
SKU:
1196CPE605
147,83 KM Original price was: 147,83 KM.125,66 KMCurrent price is: 125,66 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
20
People watching this product now!
