| Network Device Type | Router/Range Extender/Access Point |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN + 3G + 4G |
| Wireless Networking | IEEE 802.11ax 5 GHz, up to 1201 Mbps<br/>IEEE 802.11n 2.4 GHz, up to 300 MB/sec |
| Encryption Algorithm | WPA <br/>WPA2 <br/>WPA3 |
| LAN | 3 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T RJ-45 |
| Line Modulation Type | OFDMA |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.11n Wi-Fi 4 <br/>IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 <br/>IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| Protocols (OSI Model) | PPPoE<br/>IPv4<br/>IPv6<br/>IGMP<br/>L2TP<br/>PPTP<br/>QoS |
| Application Layer | DHCP <br/>DNS <br/>DDNS <br/>UPnP |
| Firewall Functions and Protocols | SPI (Stateful Packet Inspection) |
| Router Features | Dual Band <br/>DHCP Server <br/>2×2 MIMO <br/>Access Control <br/>Parental Control |
| Antenna | Internal |
| Device Location | External |
| Status LED Indicators | Activity Status |
| Certifications | CE, RoHS |
| Built-in Devices | Reset Button |
| Included Accessories | Power Adapter<br/>Quick Start Guide<br/>2 SMB to SMA Adapters |
| Cable Included | LAN Cable |
| LAN/WAN | 3 (RJ-45) |
| Width (mm) | 105 mm |
| Height (mm) | 167 mm |
| Depth (mm) | 105 mm |
| External Color | White |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 105 mm |
| Pack Width (mm) | 105 mm |
| Pack Height (mm) | 167 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.6 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.5 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.6 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 4895252504248 |
TP-Link UH9120C USB Type-C 9-Port Hub,1 x USB-C Connector,1 x HDMI 4K 60Hz Port,1 x USB-C PD 100W Port,1 x RJ45 1000Mbps Port,1 x SD + 1 x microSD(TF) 104MB/s Port,3 x USB-A 3.0 Ports,1 x USB-C 3.0 Port, Plug and Play, Self-storage for Connector, Fast Heat Dissipation, Flexible and Durable
122,16 KM Original price was: 122,16 KM.103,83 KMCurrent price is: 103,83 KM. PDV
TP Link AX1800 Wi-Fi 6 Range Extender, 2.4GHz and 5GHz, 1 Gigabit Ethernet Port, 574 Mbps at 2.4GHz, 1201 Mbps at 5GHz, WPS Button, Reset Button, 2 Internal Antennas
185,18 KM Original price was: 185,18 KM.157,40 KMCurrent price is: 157,40 KM. PDV
TP-Link Deco X10-4G (1-PACK) 4G+ AX1500 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 Router, Build-In 300Mbps 4G+ LTE Advanced Modem, 300 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz, 4G+ Cat6 300/50 Mbps, Internal Antennas, 3x Gigabit Ports,Deco App, 3G/4G Router/Router/AP Mode
SKU:
1196DECO-X10-4G(1-PACK)
272,32 KM Original price was: 272,32 KM.231,47 KMCurrent price is: 231,47 KM. PDV
2 na zalihi
2 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
12
People watching this product now!
