| Network Device Type | Router/Range Extender/Access Point |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN |
| CPU Core Quantity | 2 |
| Internal Clock Rate | 1 GHz |
| WAN | up to 1 Gbps</b> RJ-45 |
| Wireless Networking | IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz, up to 2402 Mbps<br/>IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz, up to 574 Mbps |
| Encryption Algorithm | WPA <br/>WPA2 <br/>WPA3 |
| LAN | 3 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T up to 1 Gbps |
| Line Modulation Type | OFDMA |
| Protocols (OSI Model) | PPPoE<br/>IPv4<br/>IPv6<br/>IGMP<br/>L2TP<br/>PPTP<br/>QoS |
| Application Layer | DHCP <br/>DDNS <br/>UPnP |
| Firewall Functions and Protocols | SPI (Stateful Packet Inspection) <br/>NAT Support <br/>DoS Attack Protection |
| Router Features | IPTV Support <br/>Dual Band <br/>Intrusion Detection and Prevent <br/>MU-MIMO <br/>Beamforming Technology <br/>Wi-Fi Multimedia (WMM) <br/>DHCP Server <br/>Auto-sensing <br/>Access Control |
| Antenna | Internal |
| Wireless LAN Antenna Quantity | 2 |
| Device Location | External |
| Certifications | CE, FCC, RoHS, RCM |
| Built-in Devices | Reset Button |
| Included Accessories | Power Adapter<br/>Quick Start Guide |
| Cable Included | LAN Cable |
| LAN/WAN | 3 (RJ-45) |
| Requires Operating System | Apple iOS 9 or Later <br/>Android 4.4 or Later |
| Power Device Location | External |
| Width (mm) | 110 mm |
| Height (mm) | 114 mm |
| Depth (mm) | 110 mm |
| External Color | White |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 369 mm |
| Pack Width (mm) | 276 mm |
| Pack Height (mm) | 125 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1.3 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 2.1 kg |
| Pieces in pack | 3 |
| Box Length (mm) | 575 mm |
| Box Width (mm) | 390 mm |
| Box Height (mm) | 270 mm |
| Box Weight Brutto (kg) | 10.4 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.8 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.8 kg |
| Packs in Box | 4 |
| Package Type | Retail |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
AX1800 Whole Home Mesh Wi-Fi System, 2 Giga RJ-45 ports each unit, TP-Link Mesh Technology, support WiFi and Ethernet backhaul, support Router and AP mode, support IPTV, support IPv6, support TP-Link HomeCareTM , Easymesh compatible
620,88 KM Original price was: 620,88 KM.527,75 KMCurrent price is: 527,75 KM. PDV
TP-Link Deco BE25(2-pack) BE3600 Whole Home Mesh Wi-Fi 7 System, 688 Mbps at 2.4 GHz + 2882 Mbps at 5 GHz, Internal Antennas, 2 x 2.5 Gigabit Ports, 160MHz for 5 GHz, 4-Stream, Deco App, Router/AP Mode, IPv6, IPTV, HomeShield (Parental Controls,..)
583,54 KM Original price was: 583,54 KM.496,01 KMCurrent price is: 496,01 KM. PDV
TP-Link Deco X50(3-pack) AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System, 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz, 2× Internal Antennas, 3× Gigabit Ports (WAN/LAN auto-sensing), 2 Streams and HE160 for 5GHz, Deco App, Router/AP Mode, IPv6, IPTV, HomeShield
SKU:
1196DECO X50(3-PACK)
543,08 KM Original price was: 543,08 KM.461,61 KMCurrent price is: 461,61 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
10
People watching this product now!
