| Network Device Type | Router |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN |
| Installed Flash Memory Storage Capacity | 128 MB |
| Installed RAM | 512 MB |
| WAN | up to 1 Gbps</b> SFP<br/>up to 1 Gbps</b> RJ-45 |
| Encryption Algorithm | WPA <br/>WPA2 <br/>WPA3 |
| LAN | 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T up to 1 Gbps SFP<br/>4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T up to 1 Gbps RJ-45 |
| Line Modulation Type | OFDMA |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.1Q(VLAN) |
| Protocols (OSI Model) | PPPoE<br/>IPv6<br/>IPsec<br/>ICMP<br/>IGMP<br/>TCP(Crypt)<br/>UDP<br/>L2TP<br/>PPTP<br/>SSL<br/>LDAP |
| Application Layer | DHCP <br/>SNMP <br/>DDNS <br/>UPnP |
| Firewall Functions and Protocols | NAT Support <br/>URL Filter <br/>DMZ Support |
| Firewall Encryption Algorithm | 128-bit AES<br/>3DES<br/>DES<br/>IKE<br/>192-bit AES<br/>256-bit AES<br/>MD5<br/>SHA |
| Router Features | Web Interface <br/>Dual Band <br/>MU-MIMO <br/>Beamforming Technology <br/>DHCP Server <br/>Access Control |
| Antenna | External |
| Wireless LAN Antenna Quantity | 3 |
| Device Location | External |
| Status LED Indicators | Activity Status |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| Built-in Devices | Reset Button |
| Included Accessories | Power Adapter<br/>Quick Start Guide |
| LAN/WAN | 1 (SFP), 4 (RJ-45) |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| USB 3.0 | 1 (USB 3.0 (Type A)) |
| Power Device Location | External |
| Maximum Power Consumption | 18.2 W |
| Width (mm) | 226 mm |
| Height (mm) | 35 mm |
| Depth (mm) | 131 mm |
| External Color | Black |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.7 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.7 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.7 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
TP-Link ER605 Omada Gigabit VPN Router, 1 x G WAN, 1 x G LAN, 3 x WAN/LAN, 25K Concurrent Sessions, 128 MB DRAM, SPI 16MB Flash,IPSec, L2TP, PPTP, OpenVPN, SPI Firewall, DoS, 4 KV lightning protection
191,40 KM Original price was: 191,40 KM.162,69 KMCurrent price is: 162,69 KM. PDV
TP-Link ER707-M2 Omada Multi-Gigabit VPN Router,1× 2.5G RJ45 WAN Port,1× 2.5G RJ45 WAN/LAN Port, 1× G SFP WAN/LAN Port, 4× G RJ45 WAN/LAN Ports,1× USB 2.0 port,SSL VPN,OpenVPN,IPsec/ PPTP/ L2TP/ L2TP over IPSec VPN,500000 Conc. Sessions,Load Balance
340,79 KM Original price was: 340,79 KM.289,67 KMCurrent price is: 289,67 KM. PDV
TP-Link ER706W Omada AX3000 Wi-Fi 6 Gigabit VPN Router, 1× Gigabit SFP WAN/LAN Port, 1× Gigabit RJ45 WAN Port, 4× Gigabit WAN/LAN RJ45 Ports, 1× USB 3.0, 574Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz (HE160), Integration with Omada SDN, SSL VPN, OpenVP
SKU:
1196ER706W
465,27 KM Original price was: 465,27 KM.395,48 KMCurrent price is: 395,48 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
12
People watching this product now!
