| Network Device Type | Router |
| Data Link Protocol Supports (New) | LAN |
| Installed Flash Memory Storage Capacity | 256 MB |
| Installed RAM | 4 GB |
| WAN | 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T2 x 10GbE |
| LAN | 8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T up to 1 |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.1Q(VLAN) |
| Protocols (OSI Model) | PPPoE<br/>IPv6<br/>ICMP<br/>IGMP<br/>TCP(Crypt)<br/>UDP<br/>L2TP<br/>PPTP<br/>SSL |
| Application Layer | DNS <br/>FTP <br/>UPnP |
| Authentication, Authorization, Accounting (AAA Protocol) | RADIUS |
| Firewall Functions and Protocols | SPI (Stateful Packet Inspection) <br/>NAT Support <br/>IP Filter <br/>URL Filter <br/>DMZ Support <br/>MAC address filtering <br/>DoS Attack Protection |
| Router Features | Web Interface <br/>DHCP Server |
| Device Location | Plug-in Module |
| Status LED Indicators | Activity Status |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| Built-in Devices | Reset Button |
| Included Accessories | Quick Start Guide<br/>Mount kit |
| Cable Included | Power Cable |
| SFP+ | 2 |
| SFP | 1 |
| LAN/WAN | 8 (RJ-45) |
| Serial | 1 (RJ-45) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Power Device Location | Internal |
| Maximum Input Frequency | 60 Hz |
| Minimum Input Frequency | 50 Hz |
| Maximum Input Voltage | 240 V |
| Minimum Input Voltage | 100 V |
| Maximum Power Consumption | 26.36 W |
| Width (mm) | 220 mm |
| Height (mm) | 44 mm |
| Depth (mm) | 440 mm |
| External Color | Black |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
TP-Link ER7206 Omada Gigabit Multi-WAN VPN Router, 1× G SFP WAN Port, 1× G RJ45 WAN Port, 2× G WAN/LAN RJ45 Ports, 2× G RJ45 LAN port, 100 IPsec VPN Tunnels, 50 PPTP/L2TP VPN Tunnels, 50 OpenVPN Tunnels, 150000 Concurrent Sessions, Load Balance
309,66 KM Original price was: 309,66 KM.263,21 KMCurrent price is: 263,21 KM. PDV
Omada 5-Port Gigabit Easy Managed Switch 5× Gigabit RJ45 Ports Desktop Steel Case Integration with Omada SDN Controller, Flow Control, Loopback Detection, Port Isolation, Port Mirroring, LAG, VLAN, IGMP Snooping, QoS, Storm Control
86,37 KM Original price was: 86,37 KM.73,41 KMCurrent price is: 73,41 KM. PDV
TP-Link ER8411 Omada VPN Router with 10G Ports, 1× 10G SFP+ WAN Port,1× 10G SFP+ WAN/LAN Port,1× Gigabit SFP WAN/LAN Port, 8× Gigabit RJ45 WAN/LAN Ports, 2× USB3.0 port,Integration with Omada SDN Controller,Dual Power Supply,Load Balance,Link Backup
SKU:
1196ER8411
1.554,54 KM Original price was: 1.554,54 KM.1.321,36 KMCurrent price is: 1.321,36 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
18
People watching this product now!
