| Number of Ports | 8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) RJ-45 |
| Total Number of Ports | 8 |
| Switching Method | Store and Forward |
| MAC Address Table Size | 8K |
| Network/Transport Protocol | DHCP <br/>IGMP <br/>IGMPv2 <br/>IGMPv3 <br/>LLDP |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.1p(QoS) <br/>IEEE 802.1Q(VLAN) <br/>IEEE 802.3x <br/>IEEE 802.1ab |
| Networking Features | Auto-Negotiation <br/>Jumbo Frames Support <br/>MDI/MDI-X switch <br/>Flow Control <br/>Port Mirroring |
| Vrsta | Vanjski |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Standardi | FCC, CE, RoHS |
| LAN | 8 (RJ-45) |
| Strujni adapter | Vanjski<br/>Output: DC 5 V |
| Dubina (mm) | 101 mm |
| Visina (mm) | 25 mm |
| Širina (mm) | 158 mm |
| Boja | Crna |
| Max. radna temperatura | 45 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | 5 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 1 mm |
| Širina (mm) | 1 mm |
| Visina (mm) | 1 mm |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
Omada 5-Port Gigabit Easy Managed Switch with 4-Port PoE+ 4× Gigabit PoE+ Ports, 1× Gigabit Non-PoE Ports 802.3at/af, 65 W PoE Power, Desktop Steel Case and Fanless Integration with Omada SDN Controller
154,05 KM Original price was: 154,05 KM.130,95 KMCurrent price is: 130,95 KM. PDV
TP-Link ES210GP Omada 10-Port Gigabit Easy Managed Switch with 8-Port PoE+, 8x Gigabit PoE+ Ports, 1x Gigabit Non-PoE Ports, 1x Combo Gigabit RJ45/SFP Port, 63 W PoE Power, Desktop Steel Case and Fanless, Omada App. Flow Control, Loopback Detection
309,66 KM Original price was: 309,66 KM.263,21 KMCurrent price is: 263,21 KM. PDV
TP-Link ES208G Omada 8-Port Gigabit Easy Managed Switch, 8 x Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case and Fanless, Omada App. Flow Control, Loopback Detection, Port Isolation, Port Mirroring, LAG, VLAN, IGMP Snooping, QoS, Storm Control
SKU:
1196ES208G
105,04 KM Original price was: 105,04 KM.89,28 KMCurrent price is: 89,28 KM. PDV
2 na zalihi
2 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
16
People watching this product now!
