| Buffer Memory | 4 Mbps |
| Number of Ports | 18 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) RJ-45</br>2 x (Gigabit Ethernet) SFP |
| Total Number of Ports | 20 |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Switching Method | Store and Forward |
| Switching Layers | Layer 2 |
| MAC Address Table Size | 8K |
| Network/Transport Protocol | DHCP <br/>IGMP <br/>IGMPv2 <br/>IGMPv3 <br/>LLDP |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.1p(QoS) <br/>IEEE 802.1Q(VLAN) <br/>IEEE 802.3af <br/>IEEE 802.3x <br/>IEEE 802.1ab <br/>IEEE 802.3at <br/>MTU |
| Networking Features | Auto-Negotiation <br/>DHCP Client Built-in <br/>Jumbo Frames Support <br/>MDI/MDI-X switch <br/>Web Interface <br/>16 Ports PoE+ <br/>Flow Control <br/>Storm Control <br/>Port Mirroring <br/>Loop Protection |
| Vrsta | Vanjski |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Standardi | FCC, CE, RoHS |
| Dodaci | Power Cord<br/>Brzi priručnik<br/>Vijci<br/>Mount kit<br/>Rubber Feets |
| LAN | 18 (RJ-45); 2 (SFP) |
| Napajanje | Vanjski<br/>AC 100-240 V, 50/60 Hz, max 2.5 A |
| Dubina (mm) | 180 mm |
| Visina (mm) | 44 mm |
| Širina (mm) | 294 mm |
| Boja | Crna |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | 5 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 60 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 180 mm |
| Širina (mm) | 294 mm |
| Visina (mm) | 44 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.2 kg |
| Neto težina (kg) | 1.1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.2 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 1210002609746 |
TP-Link ES220GMP Omada 20-Port Gigabit Easy Managed Switch 16 x Gigabit PoE+ Ports, 2 x Gigabit Non-PoE Ports, 2 x Gigabit SFP Ports, 250W PoE Power, Rack-mountable, Omada App, Flow Control, Loopback Detection,Port Isolation,Port Mirroring,LAG,VLAN
605,32 KM Original price was: 605,32 KM.514,52 KMCurrent price is: 514,52 KM. PDV
AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 SystemSPEED: 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHzSPEC: Internal Antennas, 3× Gigabit Ports per Unit (WAN/LAN auto-sensing), 1024-QAM, OFDMA, HE160FEATURE: MERCUSYS APP, Router/AP Mode, One Unified Network, Seaml
210,07 KM Original price was: 210,07 KM.178,57 KMCurrent price is: 178,57 KM. PDV
TP-Link ES220GP Omada 20-Port Gigabit Easy Managed Switch with 16-Port PoE+, 16x G PoE+ Ports, 2x G Non-PoE Ports, 2x G SFP Ports, 802.3at/af, 150 W PoE Power, 1U 13-inch Rack-mountable Steel Case and Fanless, Omada app
SKU:
1196ES220GP
543,08 KM Original price was: 543,08 KM.461,61 KMCurrent price is: 461,61 KM. PDV
1 na zalihi
1 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
11
People watching this product now!
