| Interface | Wi-Fi |
| Device Location | External |
| Data Bit Rate | 433 Mbps |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n <br/>IEEE 802.11ac |
| Antenna | Internal |
| Certifications | CE, RoHS |
| Power Consumption Operational | 7 W |
| External Color | White |
| Included Accessories | Quick Start Guide |
| Depth (mm) | 65.8 mm |
| Height (mm) | 110 mm |
| Width (mm) | 38.8 mm |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.2 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.2 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.2 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 6935364089665 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
Eaton Network Managment Card - M3; Web/SNMP communications; Ethernet 10/100/1000BaseT; For UPS: 5P, 5PX, 5PX G2, 5SC Rack, 9PX, 9PXM, 9SX, 9130, Ferrups FX, 9E, 93PS, 91PS, 91PS Monoblock, 93E PDU: ATS rack PDU (EATS115, EATS120, EATS220)
754,71 KM Original price was: 754,71 KM.641,50 KMCurrent price is: 641,50 KM. PDV
AC1750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender, Qualcomm, 1300Mbps at 5Ghz + 450Mbps at 2.4Ghz, 802.11ac/a/b/g/n, 1 10/100/1000M LAN, Ranger Extender button, Range extender modeпјЊwith 3 fixed Antennas
163,39 KM Original price was: 163,39 KM.138,88 KMCurrent price is: 138,88 KM. PDV
TP-Link RE190 AC750 Wi-Fi Range Extender, Wall Plugged, 433Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 802.11ac/a/b/g/n, WPS and Reset button, 3 internal antennas , intelligent Signal light, OneMesh
SKU:
1196RE190
60,54 KM Original price was: 60,54 KM.51,46 KMCurrent price is: 51,46 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
11
People watching this product now!
