| Local Area Network Architecture | Gigabit Ethernet <br/>Wi-Fi |
| Number of Ports | 1 |
| Data Link Protocol Supports | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Device Location | External |
| Data Bit Rate | 1201 Mbps |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Status Indicator | Activity Status |
| Encryption Algorithm | 128-bit WEP <br/>64-bit WEP <br/>WPA2-PSK <br/>WPA |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11n <br/>IEEE 802.11ac <br/>IEEE 802.11ax |
| Antenna | External |
| Certifications | FCC, RoHS |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Requires Operating System | Apple Mac OS 8.1 or Later <br/>Linux <br/>Microsoft Windows 2000 <br/>Microsoft Windows 98SE <br/>Microsoft Windows NT <br/>Microsoft Windows XP <br/>Novell Netware <br/>Unix <br/>Microsoft Windows Vista <br/>Microsoft Windows 7 or Later |
| Power Consumption Operational | 10 W |
| External Color | White |
| Included Accessories | Quick Start Guide |
| Built-in Devices | Reset Button<br/>WPS Button |
| Depth (mm) | 46 mm |
| Height (mm) | 124.8 mm |
| Width (mm) | 74 mm |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 6935364030582 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
TP-Link AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender, 300 Mbps at 2.4GHz, 1200 Mbps at 5GHz, IEEE 802.11a/n/ac/ax 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz; 64/128-bit WEP, WPA/WPA-PSK2 encryptions
155,46 KM Original price was: 155,46 KM.132,14 KMCurrent price is: 132,14 KM. PDV
TP-Link SG2210MP Omada 10-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoE+, 8× G PoE+ ports and 2× G SFP slots, 150 W total PoE budget, Omada app, Static Routing, VLAN, ACL, QoS, IGMP Snooping, Zero-Touch Provisioning, QoS Traffic Prioritization
521,29 KM Original price was: 521,29 KM.443,10 KMCurrent price is: 443,10 KM. PDV
TP-Link RE605X AX1800 Wi-Fi 6 Range Extender,574 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz,2 × External Antennas, 1 × Gigabit Port, Broadcom 1.5GHz Quad-Core CPU,Wall Plugged,Tether App,WPS,Intelligent Signal Light,RE/AP Mode, OneMesh,Beamforming,MU-MIMO
SKU:
1196RE605X
200,74 KM Original price was: 200,74 KM.170,62 KMCurrent price is: 170,62 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
16
People watching this product now!
