| Camera Type | IP Camera |
| Sensor Resolution | 3 Mpixel |
| Focus Range | 3.83mm |
| Image Sensor Technology | 1/2.8" CMOS |
| Max. Video Resolution | 2304×1296 |
| Maximum Frame Capture Rate | 15 fps |
| Interface | Wi-Fi |
| Horizontal Viewing Angle | 360° |
| Vertical Viewing Angle | 114° |
| Web Cam Features | Night Vision<br/>Tilt<br/>Pan<br/>Motion detection<br/>Privacy Protection<br/>Voice Assistant Support<br/>Two-way audio<br/>Alarm Notification<br/>Baby Crying Detection |
| Supported Formats | H.264 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Data Link Protocol Supports | Wi-Fi |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n |
| Built-in Devices | Microphone <br/>Speaker <br/>LED Indicator <br/>Reset Button |
| External Color | Black |
| Included Accessories | Power Adapter <br/>Quick Start Guide <br/>Screws <br/>Mount kit <br/>Base |
| Certifications | CE, NCC |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Maximum Non-Operating Ambient Temperature | 70 °C |
| Minimum Non-Operating Ambient Temperature | -40 °C |
| Maximum Non-Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Non-Operating Humidity | 5 % |
| Power Device Type | Power Adapter |
| Power Device Location | External |
| Maximum Input Frequency | 60 Hz |
| Maximum Input Voltage | 240 V |
| Minimum Input Frequency | 50 Hz |
| Minimum Input Voltage | 100 V |
| Input Voltage | DC 9 V |
| Depth (mm) | 117.7 mm |
| Height (mm) | 85 mm |
| Width (mm) | 86.6 mm |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.3 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.3 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.3 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.05 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.25 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
TP-Link Tapo A200 Tapo Solar Panel, 5.2V 4.5W, Non-Stop Power, Works with Tapo battery-powered cameras (Tapo C425, Tapo C420, and Tapo C400), 4m Charging Cable, 360° Adjustable Bracket, Weatherproof (IP65)
75,48 KM Original price was: 75,48 KM.64,15 KMCurrent price is: 64,15 KM. PDV
TP-Link Tapo C212 Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera, 2K (2304x1296), 2.4 GHz, Horizontal 360º, 1 × Ethernet Port, Pan/Tilt, Smart AI Detection and Notifications (motion, people), Motion Tracking, Sound and Light Alarm, Remote Control, Two-Way Aud
97,88 KM Original price was: 97,88 KM.83,20 KMCurrent price is: 83,20 KM. PDV
TP-Link Tapo C211 Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera, 2K (2304×1296), 2.4 GHz, Horizontal 360º, Pan/Tilt, Smart AI Detection and Notifications (motion, people), Motion Tracking, Sound and Light Alarm, Remote Control, Two-Way Audio, Voice Control
SKU:
1196TAPO-C211
105,04 KM Original price was: 105,04 KM.89,28 KMCurrent price is: 89,28 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
17
People watching this product now!
