| Camera Type | Wi-Fi Camera |
| Sensor Resolution | 5 mp |
| Focus Range | 4mm |
| Image Sensor Technology | 1/3in CMOS |
| Max. rezolucija | 2880×1620 |
| Maximum Frame Capture Rate | 30 fps |
| Horizontal Viewing Angle | 75° |
| Vertical Viewing Angle | 41° |
| Video Noise Reduction | 3D DNR |
| Web Cam Features | Night Vision<br/>Motion detection<br/>Line Crossing Detection<br/>Pet Detection<br/>BLC<br/>Baby Crying Detection<br/>Vehicle Detection<br/>Cat Meows Detection<br/>Dog Bark Detection<br/>Glass Break Detection<br/>Person Detection<br/>System Notification with Snapshot<br/>Activity Zones<br/>Tamper Detection<br/>Aperture 2.0 |
| Supported Formats | H.264 |
| Podržana brzina | Wi-Fi |
| Network/Transport Protocol | RTSP <br/>ONVIF <br/>WPA <br/>WPA2-PSK |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n |
| Ugrađeni uređaji | Čitač kartica (MicroSD) |
| Boja | White/Black |
| Postavljanje | Desktop/Ceiling |
| Dodaci | Strujni adapter <br/>Brzi priručnik <br/>Mounting Hardware <br/>Base |
| Standardi | CE, FCC, RCM, WEEE, EAC |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 5 % |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Napajanje | Vanjski |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Dubina (mm) | 86.8 mm |
| Visina (mm) | 117.7 mm |
| Širina (mm) | 85.4 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 86 mm |
| Širina (mm) | 87 mm |
| Visina (mm) | 118 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.3 kg |
| Neto težina (kg) | 0.3 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.3 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 1210002606509 |
Synology SSD SNV5420-800G M.2 2280 NVMe SYNOLOGY V1.0
2.099,18 KM Original price was: 2.099,18 KM.1.784,30 KMCurrent price is: 1.784,30 KM. PDV
TP-Link Tapo C410 KIT Solar Powered security camera kit, 1 x Tapo C410, 1 x Tapo A201, 2K, 2.4 GHz, solar panel, non-stop power, flexible solar installation, smart detection and notifications (motion, people)
247,42 KM Original price was: 247,42 KM.210,31 KMCurrent price is: 210,31 KM. PDV
TP-Link Tapo C230 Pan/Tilt AI Home Security Wi-Fi Camera, 3K 5MP (2880×1620), 2.4 GHz, Horizontal 360, Pan/Tilt, Smart AI Detection and Notifications (motion, people, pets, cars, baby crying, abnormal sound), AI Smart Tracking, Sound and Light Alarm
SKU:
1196TAPO-C230
116,71 KM Original price was: 116,71 KM.99,20 KMCurrent price is: 99,20 KM. PDV
9 na zalihi
9 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
14
People watching this product now!
